Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Окръжна болница-Генерали
670 €
1 310.41 лв.

(10.31 €, 20.16 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 12:58 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 37 пъти.
Площ:
65 m2
Етаж:
2-ри от 6

Описание на имота:

Медицински Университет / Топ Локация / Двустаен / Среден Етаж !!

РЕФ НОМЕР : 85699

Двустаен апартамент под наем в един от най-предпочитаните райони на Варна Генералите. Имотът се намира в тухлена сграда от 2008 година и разполага с 65 кв.м чиста жилищна площ. Локацията е изключително комуникативна на пешеходно разстояние от Медицински университет и Червен площад.
Жилището е напълно обзаведено и е прясно реновирано, като разполага с чисто нов климатик и нови мебели. Влизате и се нанасяте веднага!
Разпределение:

- Антре
- Баня с тоалетна
- Спалня
- Две тераси
- Дневна с кухненски бокс

Подходящо за студенти, млади семейства или работещи, които търсят комфорт, пространство и отлична локация.
Свържете се с нас за допълнителна информация и организиране на оглед !
Whatsapp / Viber / Messenger / Telegram - Всеки Ден от 8:30 до 22:30 - 0894555690
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Контрол на достъпа
За контакт:
0894555690
Брокер:
Петър Петров
0894555690
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
НОВ ДОМ 1
052 999 669
НОВ ДОМ 1  logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2011 г.
novdom1.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул. Вл. Варненчик 81 ет2 /бул 8-ми Приморски полк 83 ет1
http://www.novdom1.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Варна, Окръжна болница-Генерали
Обява: 2c177797513430259

670 €
1 310.41 лв.
История на цената
(10.31 €, 20.16 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Окръжна болница-Генерали

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност